NEDEN CAM BALKON?

Anasayfa \ Blog \ NEDEN CAM BALKON?

NEDEN CAM BALKON?

Kışın sona eren balkon keyfinizi devam ettirebilmeniz için tasarlanmış bir sistemdir. Dış etkenlerin ve hava şartlarının balkonunuzdan yararlanmanızı engellediği durumlarda cam balkon sistemini kapatarak dış dünyaya tamamen kapalı, fakat aynı zamanda tamamen panoramik bir kapalı mekan elde etmiş olursunuz.İmar mevzuatına uygundur.Dışarıdan bakıldığında binanın yapısında değişiklik olmaz.Kat sahiplerine Yasal bir sıkıntı vermez.Balkonunuzdan yıl boyunca 4 mevsim faydalanmanızı sağlar.Gayrimenkulünüzün değerini arttırır.

4MEVSİM CAM BALKON sistemleri evinizde estetik ve fonksiyonel bir balkon yaratmanın en modern yoludur. Camların katlanarak aynı veya farklı noktalara toplanma özelliği ile mevsimsel değişikliklere en iyi cevap verebilen bir sistemdir. Cam balkon kapama sistemleri yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır.

Cam balkon sisteminde kullanılan camlar 8 mm kalınlığında Temperli camlardan oluşmaktadır, kırılması halinde çok küçük parçalara ayrılır canlılara ve çevreye zarar vermez.

RELATED POSTS