Cam Balkon Nedir?

Anasayfa \ Blog \ Cam Balkon Nedir?

Cam Balkon Nedir

Cam Balkon; istenildiğinde balkonunuzu tamamen kapatabilmenizi,  istenildiğinde ise tamamen açabilmenizi sağlayan bir balkon kapatma sistemidir.  Camlar sabit olmayıp sağa sola serbestçe hareket edebildiğinden istenildiğinde  balkonun istenilen kısmı açılabilmektedir.

Sistem : çok amaçlı kullanım için tasarlanmış. bir sistemler  bütünüdür. Mekanizmalardaki kayar – hareketli yapı sayesinde kullanımı kolaydır.  Tam olarak kapatılıp açılabileceği gibi cam panellerin bir ya da birkaçını pencere gibi açıp havalandırma amaçlı kullanabilme imkanı da sağlar. Sistemin  yapısı alüminyum taşıyıcı çerçeve, hareketli kanatlar, yönlendiricili aparatlar,  temperli cam, yalıtım dolgu malzemeleri ve fitillerden oluşmaktadır.

Manzaranız :Sistem, yapısı gereğince taşıyıcı alüminyum  çerçeve ve alt üst kanatlar dışında herhangi bir yatay ya da düşey kayıt  içermemektedir. Bu da manzara ve görüntüde hiç bir kayıp oluşturmaz. Manzaranız  tablo görünümüne bürünür. Dışarıdan bakıldığında da binaların yapısında bir  değişiklik ve bozulma olmamaktadır. Bu nedenle göze hoş görünmeyen yapısal  kirlilikler oluşmaz.

Katlanır Cam Balkon Sistemi : Sistemi tamamen açtığınızda  balkonunuzu hiç bir bağlantı ve ek yapılmamışçasına kullanma özgürlüğü sunduğu  gibi, tam olarak kapatıldığında ise ısı, rüzgar, ses, toz vb. dış etkenleri  önemli derecede engelleyerek yalıtım sağlamaktadır

Sistemimiz, hayatımızın büyük bölümünün geçtiği evlerin daha işlevsel  kullanılması için düşünülmüştür. Aslında evimizin parçası olan balkonlarımızın  sadece yazın kullanılan alanlar olması rahatsız edicidir. Cam balkon kapama  sistemimiz sayesinde; binamızın dış görünüşü güzelleşmekte, balkonlarımız atıl  kalmaktan kurtulmakta, evimiz soğuk ve sıcağa karşı tampon özelliği kazanmakta  ve özellikle küçük çocuklarımızın emniyeti sağlanmaktadır.

www.CamBalkon4Mevsim.com

RELATED POSTS